Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

Einxhel Shkira zbulon planet për sezonin e ri televiziv

Moderatorja e njohur shqiptare, Einxheh Shkira, sot ka zbuluar planet për sezonin e ri televiziv, përmes një postimi në “Instagram”, prezantuesja ka treguar se sezonin e ardhshëm televiziv do të këtë një projekt të saj;

Në video Einxhel është shprehur se këto premtime nuk do të mbahen vetëm në rast të ndonjë shtatzënie të dytë.

“Kjo nuk do të thotë që nuk do kemi një projekt televiziv sezonin e ardhshëm”, tha Einxhel.

“Do kemi shumë madje.

Vetëm nëse mbes prap shtatzënë s’mbaj përgjegjësi për premtimet e mia”, shkroi ajo sipër videos.

Edhe brenda shtepise se Big Brother Vip Einxhel ka folur shume per emisionin e saj qe deshiron ta bej.

Ajo eshte tashme ne fund te pritjes se embel, ku do behet nene per here te pare.

Ajo dhe Dagz do behen prinder te nje djali./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit