Einxhel shpërthen ndaj Monikës: Gruaja 100 vjeç merret me llafet e gocave të reja

Debatet e ashpra skanë të ndalur brenda shtëpisë më së madhe të “BBV”.

Kësaj radhe debatet kanë shpërthyer mes Monikës dhe Einxhel, shkruan lajmi.net.

Einxhel është shprehur me fjalët më të ashpra ndaj Monikës duke e akuzuar atë se është grua e moshuar që të merret me llafet e gocave të reja, në anën tjetër edhe Monika i është kthyer ashpër duke i fishkëllyer dhe duke e pyetur se a është mirë.

Einxhel dhe Monika janë dy banoret që zhvillojnë shumë debate të forta me banorët./Lajmi/

Shiko videon: