Web Analytics
BallinaBig Brother Vip KosovaEkskluzive: Alberije Hadergjonaj pjesë e “BBV Kosova”!

Ekskluzive: Alberije Hadergjonaj pjesë e “BBV Kosova”!

Tashmë është konfirmuar se Big Brother Kosova fillon me 5 dhjetor.

Dilema më e madhe sa për fansat e këtij emisioni është se kush do të jenë banorët VIP.

Janë përfolur shumë nga emra të artisteve shqiptarë por që asnjë nuk është konfirmuar ende.

Sipas burimeve të sigurta, këngëtarja shumë e dashur Alberije Hadergjonaj do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova.

Ndryshe të konfirmuar zyrtarisht janë prezantuesit Alaudin Hamiti, Jonida Vokshi, Elita Rudi dhe dy opinionistët Olti Curri dhe ish miss-i Afërdita Paqarada.

Kujtojmë se ky do të jetë edicioni i parë i këtij formatit në vendin tonë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit