7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Ekskluzive : Ilir Meta zbulon këtë gjë të fshehtë të Edi Ramës...

Ekskluzive : Ilir Meta zbulon këtë gjë të fshehtë të Edi Ramës për zgjedhjet në Shqipëri !

Ilir Meta – Presidenti i Republikës së Shqipërise ishte i ftuari i kësaj jave në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova.

Ilir Meta e hapi sezonën në emisionin “Kojshia Show”.

Ndër të tjerash ai edhe zbuloi një plan të fshehtë të Edi Ramës që do e shini në videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko Videon:

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics