Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveEksperti: Audienca e Kiarës në rënie, Olta po ja kalon

Eksperti: Audienca e Kiarës në rënie, Olta po ja kalon

Kiara duket se po njeh një rënie të pandalshme kohët e fundit e kjo ndikuar nga loja e saj brenda shtëpisë dhe mospëlqimit të sjelljes së saj nga publiku. Eksperti i IT-së Tomi Kallanxha, i ftuar në “Jeto me Orën”, deklaroi se gjatë marsit Kiara ka patur dhe vazhdon të ketë një rënie të audiencës, por e kundërta ka ndodhur me Oltën.

“Të gjithë individët që janë brenda, që shoqërojnë Luizin dhe bëhen faktorë me Luizin vjen një moment i caktuar që shkëputet Luizi dhe bie audienca. Si në rastin e Jorit që kur ishte me Luizin shkoi lart Jori dhe tani që nuk ka më kimi mes tyre ëshët kthyer në rënie audienca e Jorit.

Kiara është në rënie, popullariteti i Kiarës me situatat që ka bërë brenda. Olta ka filluar të fitojë audiencë, mund tja ketë kaluar këto 15 ditë mars Kiarës. Ermiona ka pasur një hipe të madh në një moment para se të dilte, ndoshta doli në momentin e gabuar”, u shpreh Tomi Kallanxhi.

Ndërsa, Luizi prej kohësh ka mbajtur fronin si personi më i klikuar dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai jo vetem ne rrjetin social Instagram por edhe ne Youtube e Tiktok po kap shifra tejet te medha klikimesh.

Rrjetet Sociale

630,333FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit