Të gjith u habitën kur Bora ndryshoj pamjen papritur, shkruan InfoKosova.

Moderatorja e emisionit “Treshat” habiti të gjithë kur flokët e gjata i shkurtoi, dhe se duket që ky stil po e bën moderatorën që të duket e mrekullueshme.

Ndërsa si një femër e kompletuar që është ajo u shfaq seksi dhe në formë të mirë edhe në një postim të radhës në ‘Instagram’.

Në fotografin bardh e zi e veshur në një fustan të shkurtë, Bora dukej mahnitëse.

Ndryshe, prej kohësh është përfolur për një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj por që asnjëra palë ende nuk e ka pranuar.