Elena e lë nën “hije” Ritën për nga bukuria

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora, është një nga yjet që po shkëlqen në arenën ndërkombëtare.

Duke gëzuar një famë të tillë, ajo merr vëmendje të madhe me paraqitjet publike që bën.

Vëmendje nuk shpëtojnë pa marrë edhe familjarët e Ritës, siç është rasti i motrës së saj Elena, e cila njëherësh është edhe menagjere e këngëtares.

Së fundmi, Elena ka publikuar një fotografi, ku shihet në një formë mjaft të mirë, duke e dëshmuar se nuk ia “lëshon” rrugën Ritës sa i përket bukurisë dhe formave trupore.