Web Analytics
BallinaUncategorizedEleni Foureira ndryshon look dhe nuk njihet më

Eleni Foureira ndryshon look dhe nuk njihet më

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron fansa të shumtë.

Së fundmi ajo i ka lajmëruar këta të fundit se një projekt i ri muzikor është rrugës.

Për realizimin e këtij projekti, Eleni ka ndryshuar tërësisht look.

Këngëtarja ka prerë flokët dhe duket shumë ndryshe por bukur.

Fansat nuk kanë hezituar ta komplimentojnë për look-un dhe shprehen se mezi presin ta dëgjojnë këngën e re.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit