Web Analytics
BallinaSHOWBIZElgit Doda thumbon kolegët me foton e Ronaldos dhe Messit

Elgit Doda thumbon kolegët me foton e Ronaldos dhe Messit

Këngëtari shqiptar Elgit Doda është mjaftë i njohur pë publikun.

Këtë vit ka qenë ‘In’ me lansimin e projekteve, të cilat janë mirëpritur nga fansat e tij.

Kengetari Elgit Doda vazhdon te pelqehet per projektet unike qe sjell.

Kenget e tij degjohen ne mase te madhe nga publiku.

Ai kete vere erdhi edhe me disa bashkepunime qe u pelqyen.

Ditën e sotme ka hedhur një thumb ndaj kolegëve të tij.

Artisti ka postuar foto të Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messi, të cilët pas kaq shumë viteve si rival në fushën e futbollit, tashmë pozuan bashkë për firmën e njohur të modës, Louis Vuitton.

“Këtu vlen shprehja:

Leku e hedh ujin…’, shkroi ai./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit