Web Analytics
BallinaSHOWBIZElhamja e It's My Love-it e harroi shpejt Eltonin, e vërteton më...

Elhamja e It’s My Love-it e harroi shpejt Eltonin, e vërteton më këtë postim

Elhame Avdiu dhe Elton Maksuti u bën të njohur me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë It’s my love.

Ata dolën cift ku publikonin imazhe të shumta bashkë deri kohevë të fundit, shkruan InfoKosova.

Dyshja më nuk shihen bashkë askund dhe as nuk ndiqen në rrjetet sociale, duke shtuar dyshimet për një ndarje definitive.

E si duket ndarjen e konfirmoi së fundi edhe Elhamja e cila ka postuar një video në rrjetin social Tik-Tok që duket si ‘thumb’ për Eltonin./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit