Elita ka çka kallxon , pse të mos vishet edhe shkurtë

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, duke u bere pjese e mediave roze.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfqet e veshur me fustan të ngushtë e shumë të shkurt.

Kujtojm se Elita eshte nene e dy femijeve, Zerit dhe Botes./InfoKosova/

Shiko foton: