Elita për lindjen e vajzës ka pranuar një dhuratë të çmuar nga vjehrra

Elita Rudi është një emër i dalluar në mediat rozë.

Para 3 dite moderatorja është bërë nënë për herë të dytë, duke reflektuar me pozitivitet dhe lumturi.

Këtë ndjesi, ajo po e shpreh në forma të ndryshme duke treguar edhe urimet e shumta që po pranon nga të afërmit e saj.

Por, Elita ka vendosur që të ndajë një me publikun, fjala është për dhuratën e vjehrrës së saj, nënës së Gjikos.

Ajo ka menduar një “pesë lirësh” për nusen e djalit si dhuratë që e bëri gjyshe për herë të dytë.

“Kush paska vajza paska edhe pesë lirësha, mos na lazdro kaq shumë të dua” – ka qenë mesazhi i Rudit për vjehrrën e saj, zonjën Lirije./Kosovarja/