Elita Rudi ka vendosur që të rikthehet shumë shpejt pranë ekranit televiziv, shkruan “InfoKosova”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja përmes një përgjigjeje që ajo i ka dhënë fansave të saj në pyetjet që ia parashtronin në Instastory.

Elita u pyet nga një fans se a po mundesh me u kujdes për djalin dhe a është energjik, ndërsa Rudi ia ktheu se tash e ka marrur një grua që të kujdeset për Zërin ngase së shpejti do të rikthehet në ekranin televiziv.

Sipas Elitës ka ardhur koha që ajo të rikthehet në punë./InfoKosova/