Elita poston videon e ëmbël të Gjikos dhe Zërit duke vallëzuar

Elita dhe Gjiko janë çift mjaft i lumtur.

Këtë e dëshmojnë edhe përmes rrjeteve sociale me fotografi e video të ndryshme, shkruan infokosova.

E që kur u bënë prindër të dy fëmijëve ata janë bërë edhe më të përkushtuar për familjen.

Elita postoi një video në InstaStory ku shihen Gjiko e Zëri duke vallëzuar, sa bukur po duken baba e bir./Infokosova/