Web Analytics

Elita Rudi edhe pse nënë e dy fëmijëve, vendosë të bëjë një ndryshim në pamjen e saj

Botuar nga: InfoKosova

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Elita Rudi është një nënë shumë e bukur dhe me shumë stil.

Në fotografinë e fundit të publikuar ajo shihet duke i rregulluar thonjët./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x