Elita Rudi ekspozon barkun e rrumbullakosur

Elita Rudi është njëra ndër prezantueset më të bukura kosovare.

Këtë e ka dëshmuar dhe vazhdon ta dëshmojë bindshëm edhe tani në shtatzëni.

Siç dihet Elita është shtatzënë për herë të dytë, ku edhe imazhet gjatë kësaj pritje të ëmbël nuk kanë munguar thuajsë asnjë ditë.

Së fundmi, ajo ka sjellë një imazh të ëmbël ku po duket mjaft e këndshme.

Me siguri që edhe vajza e saj do ti ngjajë kaq shumë të ëmës.

Ja shikojeni si po duket sot./Kosovarja/