Elita Rudi emocionon me shkrimin për ditëlindjen e Zërit

Djali i reperit të njohur Gjiko sapo mbushi 2 vite jetë.

Zëri Gjikolli, fëmija i Gjikos dhe Elitës, feston 2 vjetorin.

Elita sot ka postuar në rrjete sociale një video  të bukur dhe aq emocionuese me rastin e ditëlindjes së Zërit.

Ajo ka përmbledhur 2 vite jetë të Zërit duke nisur nga lindja e tij e deri në ditët e sotme që është bërë një fëmijë shumë i ëmbël.

“Urime ditlindjen Zëri i nanes♥️ Kurr nuk do ta harroj momentin kur te morra ne krahet e mi, ti me mesove dashurine pa kushte, dashurine e paster ti me dhe emrin nene o gzimi im i pare, uk uroj me asgje per jeten, uroj vetem shendetin tend!

Te do nani dhe babi!”, shkroi ajo nder te tjera.

Ndërsa pak orë më vonë edhe Gjiko i uroi djalit të tij ditëlindjen me një postim në Instagram.

“Urime ditelindjen Zëri jone edhe 100 tjera me plot shendet e lumtuni te don babi e mami shume”, shkroi reperi./Kosovarja/