Elita Rudi i bindet Gjikos, ja çka bën për të

Moderatorja kosovare Elita Rudi po vazhdon të marrë vëmendje me postimet e saj.

Sidomos gjatë kësaj kohe sa është shtatzënë ajo po komentohet mjaft shumë.

Ajo dhe Gjiko janë duke u bërë prindër për së dyti herë gjë për të cilën janë gëzuar shumë.

Ani pse shtatzënë Elitën nuk e ka ndalur as kjo që të nryshojë ngjyrën e flokëve.

Siç duket moderatorja po ja bën qejfin Gjikos, pasi që është bashkëshorti i saj ai i cili i ka thënë haptazi asaj se i pëlqen më shumë kur është zeshkane.

A po ju pëlqen më këtë ndryshim të ri?/Kosovarja/