Web Analytics
BallinaSHOWBIZElita Rudi ja huq me këtë veshje rrugëve të Tiranës

Elita Rudi ja huq me këtë veshje rrugëve të Tiranës

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet rrugëve të Tiranës.

Ndersa vemendje mori me kombinimin ne veshje.

Në këtë mot me shi dhe me temperatura me të ulta, Elita ja paska huqur kësaj radhe me këtë veshje.

Sidoqoftë, Elita është ndër femrat me më stil në trojet shqiptare dhe ky ‘lëshim’ edhe mund t’i falet. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit