Elita Rudi plot stil edhe në ditë të ftohta

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo karakterizohet për stilin e saj unik dhe kjo e bën atë të marrë vëmendje në çdo postim të sajin, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Elita ka nisur ditën e saj plot stil, me syze unike, një kapuq dhe shallë asaj po i ka hije shumë ky lloj stili. /Kosovarja/