Elita Rudi po reklamon veshjen apo ‘iphonin’ e ri?

Moderatorja e njohur kosovare Elita Rudi tanimë është një emër i familjarizuar në shoë biz.

Që kur u paraqit në ekran për herë të parë filloi të pëlqehet e të rrëmbejë zemra të publikut.

Ajo tani është bërë edhe nënë, gjë e cila e ka shkëputur nga bota e televizionit edhe pse mundësinë për rikthim nuk e ka mohuar.

Elita dhe Gjiko po ashtu komentohen për jetën luksoze, pasuria e Gjikos përfshin edhe jaht privat, vetura luksoze e çdo gjë përreth si nëpër filma.

E natyrisht që çiftit nuk iu mungojnë as smartphonët e teknologjis së fundit.

Duke pozuar në ashensor, Elita reklamon veshjen apo ‘iphonin’ e ri?/Kosovarja/.