Elita Rudi poston video nga tërmeti i ndier edhe në shtëpinë e saj

Mbrëmë para mesnate nga një tërmet në Bosnje dhe Hercegovinë, dridhje u ndjenë edhe në Kosovë.

Derisa po postoheshin video të ndryshme nga momenti i dridhjes ku qytetarë te ndryshëm i kanë dërguar në media, në mesin e tyre ka qenë edhe Elita Rudi.

Moderatorja ka ndarë me fansat e saj në InstaStory videon ku ka zënë derisa po dridhja lulja në saksi.

Duke mos qenë i konfirmuar lajmi ajo kishte shkruar në mbishkrim duke pyetur a është duke ndodhur tërmet.

Shiko videon: