Elita Rudi sheh me ‘dy palë’ sy

Moderatorja Elita Rudi u bë mjaftë e popullarizuar pas lidhjes dhe martesës me reperin e njohur Gjiko.

Elita është një femër e bukur, ka një stil unik dhe jeton një jetë luksi.

Raporti i saj me Gjikon si burrë e grua, por edhe si shokë është mjaftë i lakmueshëm.

Ata bëhen shpesh romantikë, bëjnë dedikime e dhurata për njëri-tjetrin.

Martesa e tyre u bekua pas lindjes së djalit të tyre Zërit.

Tani Zëri është kudo me ta në aktivitet e tyre.

Elita është aktive në rrjetet sociale, publikon imazhe e video të ndryshme.

Së fundi vjen me një selfie nga vetura, teksa duket e rregulluar dhe veshur bukur.

Ajo që bie në sy, janë syzet e vendosura në ballë dhe shikimi i mpretë i saj, duke lënë të nënkupohet se ajo sheh me ‘dy palë’ sy!/Kosovarja/