Elita Rudi vjen e veshur si ‘madam’

Një ndër fytyrat e ekranit televiziv që zgjon shumë kureshtje e që padyshim pëlqehet shumë nga publiku është edhe Elita Rudi.

Moderatorja ka kohë që është larguar nga bota e televizionit, për shkak të lindjes së djalit, por ajo prapë vazhdoi komunikimin me ndjekësit në instagram.

Elita çdo herë pëlqehet dhe komentohet për shkak të stilit të saj të veçantë e modern të veshjes.

Edhe së fundmi në disa imazhe që ka postuar Elita vjen e freskët dhe moderne dhe e veshur si një ‘zojë e rëndë’.

E natyrisht që Elitën rrallë herë e kemi parë të veshur kështu./Kosovarja/.