Elita shkëlqen në Itali së bashku me djalin dhe Gjikon

Moderatorja e njohur Elita Rudi edhe pse është larg emisioneve televizive, ajo ndjekësve të saj po iu qëndron afër me postime të shpeshta.

Duke qenë tejet e përkushtuar në jetën private, Elita nuk po i ndal shëtitjet e shumta në vende të ndryshme.

Këto ditë ajo po ndodhet në Itali, ku nga atje po ndan momente të shumta në Instagram.

Të kombinuar në veshje, ajo së bashku me Gjikon dhe djalin Zërin kanë ndarë disa imazhe të mrekullueshme. /Kosovarja/