Web Analytics
BallinaUncategorizedEliza Dushku shkon në Shtëpinë e Bardhë, takohet me Joe Biden

Eliza Dushku shkon në Shtëpinë e Bardhë, takohet me Joe Biden

Aktorja shqiptare me famë botërore, Eliza Dushku, ka qenë e ftuar së fundmi në Shtëpinë e Bardhë në Washington DC.

Ajo dhe shumë gra të tjera të Hollywoodit  kanë qenë mysafire të Shtëpisë së Bardhë me një mision të veçantë të nisur nga Zonja e Parë e ShBA-së, Jill Biden.

Aktorja e filmit hit “Wrong Turn” ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi nga takimi me krerët e Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Aty shihet duke pozuar ndër të tjerash edhe me residentin amerikan Joe Biden.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit