Web Analytics
BallinaSHOWBIZElvana Gjata bashkohet me njeriun e zemrës

Elvana Gjata bashkohet me njeriun e zemrës

Elvana Gjata eshte njera nga kengetaret me te dashura shqiptare.

Ajo pelqehet per kenget e saj qe per vite me radhe shnderrohen menjehere ne hite.

Ate e shohim te sjell me rralle momente nga jeta private.

Por kete here solli nje foto te embel me motren.

Për Elvanen, personi më i shtrenjtë e më i dashur në jetë, është motra e saj Migena.

Migena, është motra e madhe dhe e vetme e Elvanes, e cila ka qenë edhe frymëzim për të.

Migena është këngëtare e operës dhe jeton larg Shqipërisë, po motrat bashkohen kohë pas kohe.

Elvana rrezaton kur është pranë njeriut të saj dhe kjo është e dukshme./Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit