Elvana Gjata ‘djeg’ Instagram-in me FOTOT nga Islanda

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, prej disa ditësh ndodhet në Islandë.

Gjatë gjithë kohës, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj vendet mahnitëse që ka vizituar.

Së fundmi ajo ka çmendur ‘Instagram-in’ me disa foto nga Laguna Blu në Islandë.

Këngëtarja ka lënë fotot të flasin vetë, ndërsa kolegët e fansat e saj janë çmendur nga këto poza, duke e komplimentuar pafund Elvanën.

Një ndër to ishte dhe reperja Loredana e cila ka komentuar fotot e këngëtares me disa emoji me zemra.

Mirëpo kjo nuk është hera e parë që reperja shpreh simpatinë për këngëtaren dhe muzikën e saj.

Shiko Fotot: