Web Analytics
BallinaSHOWBIZElvana Gjata e dashuruar përsëri

Elvana Gjata e dashuruar përsëri

Elvana Gjata, është njëra nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo numëron koncerte të shumta falë punës së tepërt që ajo bën rreth projekteve të saj.

Këngëtarja Elvana Gjata, vazhdon të jetë aktive duke peformuar brenda dhe jashtë vendit.

Së fundmi artistja gjendet në Zurich të Zvicrës prej ku ka postuar një foto sesion ku dukej në top – formë.

Në veshje të shkurtër që ia zbulonte linjat fizike, ajo kishte pozuar mjaftë provokuese.

Ndërkohë në mbishkrim ajo ka thënë: “E dashuruar përsëri në jetën”.

Ylli i popit nuk ka preferuar të flasë kurrë për jetën e saj private.

Përveçse në një intervistë për Ermal Mamaqin ku theksoi se ndihej me shumë fat dhe se kishte gjetur një njeri të mrekullueshëm./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit