Elvana Gjata feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që gjithë këto vite na ka bërë të kërcejmë e këndojmë me hitet e saj, Elvana Gjata feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë, Elvana e ka uruar veten me anë të një videoje ku ka bërë përmbledhur disa nga këngët e albumit “3”.

“Gëzuar ditëlindjen “3”, shkruan Elvana krah kësaj videoje dhe jo pa shkak ka zgjedhur ta urojë veten kështu sepse këngëtarja sot mbush 33 vjeç.

Elvana ka marrë urime të shumta nga fansat, miqtë e njerëzit e saj më të dashur.

Shiko Videon:

Elvana Gjata

Gepostet von VIPa Klips am Montag, 3. Februar 2020