Elvana Gjata ka festë, qenka bërë yll fare

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata është një ndër artistet më të spikatura të skenës muzikore shqiptare.

Ajo është në fokus të mediave gjithmonë dhe lëvizjet e saja menjëherë kthehen në lajme në mediat rozë.

Këtë herë artistja ka ardhur me një kolazh fotosh duke festuar, por cfarë nuk e ka bërë të ditur.

Në llogarinë e saj në Instagram, artistja bukuroshe ka shkruar ‘le të festojmë’./Kosovarja/

Shiko fotot: