Elvana Gjata shfaqet joshëse në imazhet e reja

Elvana Gjata e ka nisur edhe këtë sezonë me shumë suksese dhe koncerte.

Përpos performancës, këngëtarja merr vëmendje edhe me stilin e veçantë që ka.

Edhe këtë herë artistja është shfaqur terheqëse me pozat në fustanin e verdhë e të shkurtër të kompletuar me bluz të shkurtër që ia theksonin format trupore.

“Përgjithmonë jam ajo vajzë”, kishë shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotografive ku pranoi mijëra pëlqime dhe komente pozitive./kosovarja