Web Analytics

Elvana Gjates investon edhe në gjoks, nuk ja mbanë fustani

Elvana Gjata edhe këtë verë është prezente me këngë e videoklipe.

Këngëtarja nuk ndalet dhe nuk njeh konkurrence në botën e muzikës shqiptare.

Ylli i muzikës moderne, ndër vite ka bërë mjaftë ndryshime në pamjen e saj te jashtme dhe duket mjaftë atraktive.

Elvana ka investuar edhe në pjesën e gjoksit, të cilin nuk po ja mbanë as fustani./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika