Web Analytics
BallinaSHOWBIZElvana ‘vishet’ nga Valdrin Sahiti, kaq ‘nxehtë’ nuk e keni parë asnjëherë

Elvana ‘vishet’ nga Valdrin Sahiti, kaq ‘nxehtë’ nuk e keni parë asnjëherë

Elvana Gjata është njëra prej këngëtareve më të dashura për publikun në Kosovë dhe Shqipëri.

Ajo vazhdon të jetë aktive si me projekte, ashtu edhe me mbrëmje muzikore.

Elvana sot ka publikuar foto joshëse, duke ekspozuar trupin.

E, këtë veshje ia ka përzgjdhur nga stilisti Valdrin Sahiti.

“Veshun me Vladrin Sahiti”, ka shkruat Elvana. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit