Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë, kjo u bë e ditur nga vet modelja përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk kishte se si të mos e zbulonte edhe emrin e djalit.

Sha Yosed Nazarian, mban emrin njëri nga trashigimtarët e biznesmenit të njohur, burrit të Eminës, Sam Nazarian.

Ndryshe, Emina ëshë nënë edhe e dy vajzave.