Modelja e njohur Emina Çunmulaj ka befasuar fansat e saj me pamjen.

Trupi i saj është tamam një trup modeleje, por në pamjen e fundit duket si një fije e thatë kashte!

Ajo asnjëherë nuk heziton që të shfaqet natyrale dhe të jetë vetvetja.

Modelja e njohur shqiptare , Emina Çunmulja vazhdimisht mundohet të transmetoj mesazhe pozitive dhe që ta duam vetën dhe ta pranojmë ashtu siç jemi, e këtë e bëri edhe një herë.

Ajo ka pozuar 100 përqind natyrale, duke u shfaqur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë, pa grim dhe tërësisht e thjeshtë.

“Goditi ata me 100 përqind reale”, ka shkruar Emina.

Ndryshe, modelja është e martuar dhe ka dy vajza.