Emina Çunmulaj kthehet në fshat, fotografohet pranë traktorit

Modelja Emina Cunmulaj është njëra nga personat që nuk e harron asnjëherë vendlindjen.

Edhe pse jeton jashtë vendit dhe është modele e njohur ndërkombëtarisht prapë viziton shumë shpesh vendlindjen, shkruan InfoKosova.

Ajo është duke qëndruar në Mal të Zi bashkë me dy vajzat e saj të vogla ndërsa është në pritje të fëmijës së tetë që ka treguar se do të jetë djalë.

E në foton e fundit ajo ka pozuar para traktorit, shpesh ajo poston fotografi edhe nga kopshti duke kujtuar kohët e vjetra që ka kaluar në fëmijëri./InfoKosova/