Web Analytics
BallinaSHOWBIZEmocionuese! Orgesa Zaimi nuk mban dot lotët, ndan skenën me babanë e...

Emocionuese! Orgesa Zaimi nuk mban dot lotët, ndan skenën me babanë e saj

Orgesa Zaimi kërceu në “Dance Albania” dhe performanca e saj ishte mjaft prekëse.

Ajo u emocionua pasi u shoqërua në firzamonikë nga babai i saj.

Mirëpo, Orgesa nuk i mbajti dot lotët.

“Është shumë emocionuese për mua.

Doja të thoja se kam pasur emocionet më të frikshme ndonjëherë në 16 vite karrierë si këngëtare sepse e kam marrë babain me vete dhe doja ta falenderoja publikisht bashkë me mamin që më kanë lindur dhe doja t’i falenderoja që më kanë lënë të lirë të ëndërroj dhe të ndjek ëndrrat e mia.

Faleminderit, mami, babi ju dua”,– tha këngëtarja.

Orgesa Zaimi do të konkurrojë në “Kënga Magjike” me këngën e saj të titulluar “Shiu i Tetorit”.

Teksa ishte e ftuar tek “Rudina”, Orgesa tha se e shijon shumë eksperiencën dhe nuk e ka thënë ndonjëherë që e do fitoren./Iconstyle/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit