Web Analytics
BallinaUncategorizedEmocionuese, shikoni se si e kërcejnë kinezët ‘Vallen e Tropojës’

Emocionuese, shikoni se si e kërcejnë kinezët ‘Vallen e Tropojës’

Kjo është ndër ato video që emocionon këdo që e shikon.

Është një valle shqiptare e kërcyer në Tajvan, ku siç duket kinezët kanë mësuar më së miri një nga traditat tona më të vyera.

Urojmë që këto tradita të tejçohen edhe te brazat e rinj në Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/RadioEjani/videos/1270462949674609/?t=0

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit