3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Enca bëhet horë para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët

Enca bëhet horë para fansave, shikoni çfarë i ndodh teksa hap këmbët

Këtë herë veç flokëve ajo ka tërhequr vëmendje me një detaj mjaft befasues.

Pozat e fundit ku ka hapur këmbët e kanë nxjerrë paksa keq para fansave.

Getat e saj janë grisur dhe kjo është një gjë që femrat e dinë mjaft mirë.

Shiko Foton:

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics