Web Analytics
BallinaSHOWBIZEnca e le seen, Ermal Mamaqi zbulon bisedën!

Enca e le seen, Ermal Mamaqi zbulon bisedën!

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, ku nuk i ka shpëtuar as lojës së tyre, bëhet fjalë për “Ruleta e Celularit”, Ermalit i ka rënë si dënim që të tregojë bisedën me personazhin e famshëm që e ka lënë seen.

Bëhet fjalë për Encën, teksa ky i fundit i ka thënë “s’je normal bre njeri”, ajo nuk i ka kthyer dhe Ermali e imiton sesi mund të ketë qeshur ajo me vete.

Kjo nuk është hera e parë që Ermali ka ngërçe me Encën ose më saktë bën batuta shpeshherë në intervistat për të.

Gjithashtu lojën e kanë luajtur edhe Fatma me Arminën, të cilat kanë patur dënime paksa më të rënda se ky./Kryefjala/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit