Enca e mbulon gjoksin vetëm me flokë

Edhe Enca ka filluar pushimet.

Si shumë prej artistëve të tjerë, edhe Enca Haxhia zgjodhi që në këto ditë të nxehta qershori të pushojë në plazh.

Këngëtarja po relaksohet në plazhin e Dhërmiut, ndërsa nuk ka hezituar që të sjell për ndjekësit e saj pamje në rrjete sociale.

Fillimisht ajo publikoi një imazh ku shfaq një zja.rr në mes të plazhit dhe mbishkrimi i saj ishte “Më në fund”.

Më pastaj, ajo publikoi video, në të cilën shfaqet jos.hëse në bi.kini, teksa rroba-larjet i kishte kombinuar me gërs.hetat.