Enca e quan veten gocë “hallall”

Ditë e re, provokim i ri nga Enca.

Enca Haxhia konsiderohet si një nga këngëtaret më seksi dhe provokuese të estradës shqiptare.

Nuk kalon ditë pa publikuar imazhe në rrjete sociale, ku shumica prej tyre janë duke ekspozuar linjat.

Së fundi ajo ka ndarë me publikun një fotografi, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe në mbishkrim ka shkruar “Halal girl…goc e thjesht 😇”.

Nuk dihet saktë kuptimi i kësaj shprehje, por ajo ka dashur të thotë se është vajzë e mirë./Kosovarja/