Web Analytics
BallinaUncategorizedEnca konfirmon lidhjen me Beartin?!

Enca konfirmon lidhjen me Beartin?!

Këngëtarja nga Shqipëria dhe djali kosovar që mori pjesë në “Përputhen” thuhet se po ziejnë diçka së bashku.

Enca zgjodhi Beart Rexhepin si model në videoklipin e këngës së saj të re, ku aty u zhvilluan edhe mjaft skena të nxehta ku edhe nisën dyshimet për lidhjen e tyre.

Që atëherë filluan thashethemet se dyshja janë bashkë, ndërkohë që sonte Enca dhe Bearti i forcuan akoma më shumë këto thashetheme.

A thua çka i bëri tani prapë bashkë djalin nga Prishtina e vajzën nga Tirana?

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit