Web Analytics

Enca na prezanton me ‘zogun’ e saj, shfaqet super provokuese!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila shpesh merr vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi provokuese, në të cilën shfaqet në bikini të kuqe dhe e shoqëruar me një zog dhe një papagall.

“Çka i tha zogu Encës’, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Kaq joshëse po duket ajo.

Kujtojmë qe këngetarja është në lidhje me një mashkull me ngjyrë. /ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT