Enca pozon provokuese në makinë

Enca është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje të saj, kjo për shkak se këngëtarja vjen me poza provokuese pothuajse çdo ditë, shkruan “Kosovarja”.

Kjo ka rënë në sy edhe së fundmi me një foto që ka postuar Enca në makinë.

Ajo shihet duke pozuar provokuese në makinën e saj dhe në pah ka vënë trupin e saj bombastik. /Kosovarja/