Enca publikon një foto provokuese nga shtrati

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, edhe pse në këtë periudhë nuk është e angazhuar me koncerte sikurse viteve të kaluara.

Ajo po i mban të informuar fansat përmes fotografive dhe videove që po i sjell kohë pas kohe në rrjete sociale.

Ditën e sotme, këngëtarja e filloi me një video në shtrat, ku shfaq fytyrën nga afër duke përdorur filterat e Instagramit.

“Milmengjes”, është mbishkrimi që ajo ia la videos.

Kujtojmë se “Break Down” titutllohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me Don Xhonin.