Enca publikon një video nga shtrati, tregon si zgjohet nga gjumi

Këngëtarja ka publikuar një video në rrjetet sociale.

Enca Haxhiu ka postuar një video në profilin e saj në Instagram.

Ajo shihet e shtrirë derisa tregon se ashtu zgjohet nga gjumi në ditët e ftohta me shi.

‘Çdo herë kur është një ditë e zymtë’, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos derisa mori komente dhe pëlqime të shumta nga miqtë dhe fansat e saj.

Theksojmë se, Enca nuk ka shumë ditë që është kthyer nga pushimet në Dubai./Lajmi

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)