Web Analytics
BallinaUncategorizedEnca sërish mbipeshë, ja si "thyeht" në mes për ta realizuar një...

Enca sërish mbipeshë, ja si “thyeht” në mes për ta realizuar një foto

Enca Haxhia assesi nuk po mundet që t’i heq kilet e tepërta, shkruan “InfoKosova”.

Si duket këngëtarja e ka në qejfë që të hajë shumë.

Në disa imazhe që ajo së fundmi i bëri publike, shihet se akoma është e shëndoshë sikurse përherë.

Edhe pse në disa fotografi tjera, dukej më e dobët, sonte Enca sërish po duket mjaftë e trashë.

Ajo ka realizuar një fotografi joshëse të stilit të saj, por që aty nuk dallohet pothuajse fare beli nga viithet.

Me këtë pamje Enca ka zgjuar të gjithë meshkujt që ta pëlqejnë dhe komentojnë fotografinë e saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit