Enca tregon hapur se a ka operacione plastike!

Këngëtarja e njohur Enca është shumë e komentuar nga publiku dhe mediat.

Këngët e saj kthehen menjëherë në hite dhe fama e saj ka kaluar dhe jashtë kufijve shqiptarë.

Përpos talentit, Enca është mjaft e komentuar dhe për format e saj tru.pore dhe imazhet e publikuara në rrjete sociale që marrin të gjithë vëmendjen.

Këngëtarja është aku.zuar shpesh për operacione plastike por si është e vërteta?

Në një intervistë për emisionin Prive, Enca ka treguar se nuk është kundër operacioneve por vetë nuk ka asgjë të bërë dhe për momentin nuk e ka në plan.